Żuczek

OŚRODEK REKREACYJNO WYPOCZYNKOWY

Pole namiotowe

Oferujemy Państwu pobyt na polu namiotowym. Posiadamy również stanowiska do przyczep kempingowych i samochodów kempingowych. W kwaterach dysponujemy skrzynkami do podłączenia prądu. Podczas przebywania na polu namiotowym można bezpłatnie korzystać z toalet, pryszniców oraz całej dostępnej infrastruktury. Zwierzęta domowe są mile widziane.

Balia

Podaruj sobie chwilę relaksu korzystając z balii ogrodowej. W naszym Ośrodku doświadczysz niezapomnianej kąpieli na łonie przyrody o każdej porze roku. Balia to doskonałe miejsce do zażycia kąpieli o właściwościach relaksacyjnych.

Sauna

Zrelaksuj się w naszej saunie wśród lasów i zieleni. Korzystanie z sauny to doskonała forma wieczornego odpoczynku. Pobyt poprawia ogólną kondycję fizyczną i psychiczną.

Plac zabaw

Nasi najmłodsi goście znajdą dla siebie strefę spędzania czasu wśród wielu atrakcji. Do dyspozycji naszych milusińskich jest plac zabaw wyposażony w nowoczesny sprzęt. Dla odważniejszych czeka koło – Chomik. 

A jeśli macie ochotę na mini turniej w kręgle – skorzystajcie z kręgielni plenerowej.

Zaplecze sportowe

Na naszym Ośrodku możesz spędzić aktywnie czas. Zbierz znajomych i skorzystaj z naszych boisk. Masz możliwość zorganizowania gry w siatkówkę plażową, koszykówkę, tenisa ziemnego oraz stołowego. Dodatkowo posiadamy zaplecze sprzętu wodnego. Jeśli masz ochotę spędzić wolny czas na wodzie, skorzystaj z rowerków wodnych i kajaków.

Wiaty na ognisko

Zadaszone wiaty oraz miejsca na ognisko: Dla tych, którzy kochają spotkania plenerowe mamy w ofercie stanowiska ogniskowe oraz zadaszone wiaty. Zadaszenie pozwala na korzystanie z naszej oferty w każdą pogodę. Po spędzonym dniu na
naszej plaży dobrze jest spędzić czas ze znajomymi w biesiadnym klimacie.

Łucznictwo i ASG

Nasz Ośrodek wzbogaciliśmy o dodatkowa ofertę dla zorganizowanych grup chcących czynnie spędzić wolny czas. Zapraszamy do nas na Wieczory panieńskie, kawalerskie, eventy pracownicze, spotkania integracyjne czy urodziny z przyjaciółmi
Oferujemy :
1. Imprezy łucznicze
2. Imprezy ASG

Szczegóły na plakacie i pod numerem telefonu 530 410 169.